Неділя, 28.04.2024, 19:08

Спеціалісти

В нашому дошкільному закладі працюють кваліфіковані спеціалісти, які глибоко розуміють і виконують завдання, спрямовані на розвиток дитини дошкільного віку. Дошкільний навчальний заклад – це саме той осередок, у якому дитина живе у найважливіший період свого розвитку, набуття незабутніх вражень ,  розвитку особистісних якостей. Саме  від того,  як вона його проживатиме залежить не тільки її майбутнє, а й майбутнє її сім’ї і всієї країни. Якщо дитина живе з добром, вона вчиться любити, дружити, співчувати,  знаходити собі гарну справу. Якщо дитина живе з чесністю, вона вчитися поступати по справедливості. Якщо дитина відчуває себе в безпеці, сприймає добрим довкілля, почуває себе захищеною. Створити таку атмосферу для дітей можуть лише кваліфіковані спеціалісти, справжні майстри своєї справи. Так у дошкільному закладі сформований колектив педагогів – однодумців, творчих,  ініціативних спеціалістів, готових до впровадження інноваційних технологій, вихованих, інтелігентних та компетентних професіоналів, головне завдання яких любити дітей, бути їм прикладом.

Практичний психолог  Жадько Юлія Григорівна.

Освіта вища.   Кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої  категорії»

Педагогічний стаж 19 років

Музичний керівник   Вакулік  Вікторія Миколаївна

Освіта вища. Кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої  категорії»