Неділя, 05.05.2024, 04:26
Головна » 2021 » Грудень » 9 » 20 листопада -всесвітній День дитини
20 листопада -всесвітній День дитини

З нагоди  Всесвітнього Дня дитини у  ЗДО  «Розвивайко»  пройшов   Тиждень прав та обов’язків. Педагогами  закладу  були проведені  різноманітні освітні заходи: тематичні заняття «Свої права та обов’язки знай і не забувай!», виставка малюнків «Моя сім'я», казкова розвага «У країні дитинства» та інші.

Найбільше емоцій та зацікавленості у дошкільнят середніх та старшої груп викликала зустріч з працівником поліції. Діти з батьками підготували  сюжетні малюнки про роботу поліцейських та із задоволенням про їх розповідали. Поліцейська   провела бесіду про обов'язки дітей та розповіла малюкам про свою професію. Дітей дуже зацікавила розповідь , бо дитячим  запитанням не було меж.

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховаємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.

Переглядів: 98 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0