П`ятниця, 10.05.2024, 11:33
Головна » 2021 » Вересень » 21 » Міжнародний день МИРУ.
Міжнародний день МИРУ.

21 вересня , у Вссесвітній день Миру , вихованці ЗДО №23 " Розвивайко" разом зі своїми вихователями поринули у атмосферу тепла, любові, доброти  та надії про те, що кожна українська родина  буде зігріта теплом та  мирним небом. В цей день у співпраці з батьками  організували виставку дитячих малюнків " В мирі хочуть жити  українські діти»!". Під час  тематичних занять "Мир та дружба єднає всіх!!!"  діти  обмінювалися  світлими дитячими мріями, малювали, аплікували, моделювали, розучували  мирилки, декламували вірші про дружбу та загадували свої побажання. Діти переймалися хвилюючими почуттями  та відчували своїми маленькими сердечками, як потрібно, щоб  на всій  Землі панував МИР і, як важливо , жити у дружбі та злагоді. Прогулюючись вулицями рідного міста дошкільнята вітали зі святом  всіх перехожих і  дарували «Голубів МИРУ».

Переглядів: 105 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0