Субота, 04.05.2024, 23:58
Головна » 2022 » Січень » 19 » Спортивна розвага до Дня сніговика
Спортивна розвага до Дня сніговика

Наша головна цінність -наші діти, а головне завдання , щоб вони були щасливі, а саме  головне -здорові. Тому спортивні свята та розваги для наших дітей є традиційними. Так 17 січня до Дня Сніговика  у ЗДО відбулася  спортивна розвага. Діти старшої групи «Теремок» разом з інструктором Пузік С.О. вирушили у цікаву подорож до Сніговика, метою якої було виявити спортивні здібності до різних видів фізичної активності, формувати прагнення вести здоровий спосіб життя, дружні стосунки в командах, впевненість у своїх силах; викликали позитивний емоційний настрій та бажання займатися фізкультурою. Із задоволенням маленькі спортсмени зліпили Сніговика, «нагодували» його сніжками, пограли із ним в хокей, змагалися в «лижних перегонах», використовуючи нетрадиційне обладнання та долати перешкоди. Активно допомагали своїм командам вихователі Ваврик І.Л, та Нікітко Л.В. Підтримували малюків юні уболівальники своїми оплесками та позитивним настроєм. Не обійшлося і без головного героя -веселуна Сніговика, який своїми загадками, танцями та піснями розважав малюків, а також допомагав учасникам естафет. Від спортивної розваги всі присутні отримали масу задоволення та хороший настрій.

Переглядів: 121 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0