Неділя, 12.05.2024, 00:04
Головна » 2021 » Березень » 14

«Смачні вареники й пампушки у роті  тануть самотужки!»
«Дивіться, смажені млинці – неначе сонечко в руці!»  - з такими веселими гаслами  у ДНЗ «Розвивайко» відбулося свято, яке дійшло до нас з глибини століть.  Справжня забава, яка зберегла свої  традиції  в наші дні. Масляна – це яскраве веселе дійство прощання  з зимою  і зустрічі весни, яка  пробуджує природу  і  дарує сонячне тепло. Малюки  усі дружно проводжали зиму та закликали весну, співали пісні, грали у веселі та цікаві народні  ігри, водили хороводи, «каталися» на каруселі, жартували та веселились. Потішили дітей і герої свята: Зима, красуня Масляна та чарівна Весна. А яка ж Масляна без млинців?  Весна віддячила дітей  найголовнішим частуванням цього свята – смачними млинцями, а наприкінці дійства відбулося символічне спалювання солом’яного опудала Зими, при цьому ... Читати далі »

Переглядів: 132 | Додав: dnznizhyn23 | Дата: 14.03.2021 | Коментарі (0)