Четвер, 28.03.2024, 22:24

Директор Василенко Людмила Василівна.

Педагогічний стаж роботи - 36рік,  на посаді – 10 років. Має вищу  педагогічну освіту. Закінчила Ніжинський  державний педагогічний інститут   ім. М.Гоголя за спеціальністю: вчитель математики  Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «вихователь – методист». Має відзнаки:  Почесна грамота управління освіти Ніжинської міської ради за сумлінну працю, значний особистий внесок в реалізацію завдань формування творчої особистості, 2005р; Почесною грамотою Управління освіти облдержадміністрації, Міністерство освіти і науки України знак «Відмінник освіти України», 2005р; Почесна грамота управління освіти Ніжинської міської ради за зайняте I місце у міському огляді – конкурсі «Моя творча лабораторія»,2006р; Почесною грамотою Управління освіти Ніжинської міської ради та  МК профспілки працівників освіти за активну участь у конкурсі «Педагог – гуманіст» та перемогу в номінації «Педагог – новатор», 2007р Людмила Василівна – справжній професіонал, майстер своєї справи, педагог з яскраво вираженим новаторським духом, з високим рівнем сприймання,людина сильної волі,принципова, безкомпромісна у важливих справах. Керівник закладу постійно дбає про підвищення авторитету та створення іміджу садка в місті. Вся робота колективу спрямована на модернізацію навчально - виховного процесу через комплексне застосування мудрості педагогів – класиків, інтегровану та пошукову діяльність,родинний досвід та досвід колег.

Проблема над якою працює:  Оновлення змісту дошкільної  освіти відповідно до напрямку роботи закладу «Розвивайко» на основі  запровадження сучасних засобів розвитку, навчання та  виховання, підвищення методичної   культури працівників.

Вихователь - методист  Рибалко Галина Петрівна

Педагогічний стаж - 19р , на посаді працює з 2013 р.   Mає вищу педагогічну освіту. Закінчила Прилуцьке  педагогічне училище ім.І.Я.Франка, 1993р, Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя за  спеціальністю «Дошкільне виховання», 2009р.

Кваліфікаційна  категорія «спеціаліст вищої категорії».

Завідувач господарством  Дворник Надія Борисівна

Медична сестра старша Будиська Тетяна Євгеніївна

Стаж роботи - 13 р, на посаді - 7  р. Закінчила закінчила Ніжинське медичне  училище за спеціальністю «Лікувальна справа, фельдшер». Тетяна Євгеніївна здійснює  контроль за станом здоровя, фізичним розвитком дитини, організацією фізичного виховання, загартуванням, дотриманням санітарно – гігієнічних норм, режимом та якістю харчування.