Неділя, 05.05.2024, 09:06
Головна » 2019 » Лютий » 28 » День гуманного ставлення до тварин
День гуманного ставлення до тварин

Міжнародний день захисту тварин - свято давно відоме у всьому світі. Ця подія привертає увагу людей до життя мешканців нашої планети. Ідея його проведення вже давно прижилася по всьому світу. За останні 25 років різноманітність флори і фауни нашої планети скоротилося на третину! Цей день не дає про це забути і стосується не тільки диких звірів, а й домашніх тварин.

У нашому закладі 01.03.19р проходив День гуманного ставлення до тварин в рамках Всеукраїнської акції «Діти за гуманне ставлення до тварин».

В цей день по вікових групах було проведено низку тематичних занять, де діти із захопленням  продемонстрували свої знання про тварин. Кожен вихованець мав змогу розповісти  про свого домашнього улюбленця.  А  ще цей день був насичений цікавими рухливими та пізнавальними іграми про тварин,  де  діти   розширили свої знання  та дізналися багато нового про тварин через мультимедійні презентації .

Переглядів: 329 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0