Субота, 04.05.2024, 04:25
Головна » 2019 » Березень » 21 » День води у ДНЗ
День води у ДНЗ

У  Всесвітній день води педагоги з вихованцями №23 «Розвивайко» здійснили подорож з веселими весняними краплинками, які допомагали дітям емоційно реагувати на природні явища та об'єкти, отримувати позитивні враження від спостережень за ними; поглибили знання про кругообіг води в природі; збагатили уявлення про одну з найпоширеніших речовин у природі – воду, про різні стани води; про значення води для всіх живих об'єктів на Землі, про те як вода допомагає людині; навчали на основі експериментально – дослідницької діяльності робити висновки, розширювали знання про властивості води; розвивали зв'язне мовлення дітей, цікавість, допитливість, логічне мислення, увагу; виховували бажання берегти водні ресурси нашої країни. Діти збагатилися знаннями про воду та бажанням оберігати найцінніше для здоров”я та життя всього живого.
Переглядів: 330 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0