П`ятниця, 03.05.2024, 17:30
Головна » 2015 » Грудень » 8 » День Збройних сил України в ДНЗ
День Збройних сил України в ДНЗ
У дитячому садку №23 «Розвивайко» відбулися козацькі розваги «Родина, родина від батька до сина…», присвячені Дню Збройних сил України. Діти старших груп (вихователі Турчин Ю.В, Горлач С.П.) з щирими почуттями вітали найрідніших людей віршами, патріотичними піснями,таночками. Підняв настрій, мужній дух учасникам свята український козак , що завітав на свято. Разом з дітьми згадали про Запорізьку Січ, про риси характеру українського козака. Багато позитивних емоцій і веселого настрою подарували естафетні ігри дітей і батьків. Діти вручили батькам та дідусям листівки, виготовлені власноруч . На святі були присутні батьки,які є учасниками АТО, працівниками Ніжинського відділу поліції. Вітаємо всіх захисників Батьківщини з Днем Збройних Сил України. Бажаємо сильного мужнього духу, терпіння, міцного здоров’я та мирного світлого неба.
Переглядів: 1248 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0