Неділя, 05.05.2024, 14:47
Головна » 2018 » Червень » 27 » Літньо-оздоровча розвага "На ромашковій галявині"
Літньо-оздоровча розвага "На ромашковій галявині"

Влітку найкращий відпочинок для дітей – це перебування на свіжому повітрі,спілкування з довкіллям та друзями. Тому у ДНЗ №23 вже стало доброю традицією під час літньо - оздоровчого періоду проводити цікаві свята та розваги. Створення яскравого ігрового розвивального середовища та психологічного комфорту для рухової активності дарує дітям позитивний настрій, допомагає розвивати почуття прекрасного,творчі та фізичні здібності , стимулює пізнавальну активність та виховує віру в себе. Так 26 червня відбулося яскраве і веселе свято « На ромашковій галявині». Малята грали,танцювали. Веселі конкурси та участь в ігровій програмі не залишила нікого байдужим.

Переглядів: 341 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0