Понеділок, 29.04.2024, 05:05
Головна » 2018 » Лютий » 6 » Майстер - клас Федуліної Т.В.
Майстер - клас Федуліної Т.В.

31 січня  2018  року на базі ДНЗ № 23 відбувся майстер – клас для вихователів на тему:: ’’Використання  пісочної терапії в корекційно-розвивальній роботі з дітьми, які мають фонетико – фонематичне недорозвинення мовлення’’.  Своїм досвідом з колегами щедро ділилися вчитель – методист, логопед логопедичного пункту Управління освіти Федуліна Т. В. та практичний психолог ДНЗ № 23 Жадько Ю Г.

Під час проведення майстер – класу  у дітей дошкільного віку була реальна можливість зануритись у світ фантазії та гри, отримати нові враження та комунікативний досвід. Адже пісочна терапія сприяє розвитку ігрової діяльності дитини, проявів її спонтанної творчості та усвідомленню себе в навколишньому світі. Для вихователів  даний майстер-клас надав можливість спостерігати за процесом пісочної терапії та здобути практичний досвід супроводу ігрової діяльності дітей, здійснити розвиток власної інтуїції, творчості та підтримки спонтанної творчості дитини в реальних умовах.

Переглядів: 390 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0