Субота, 04.05.2024, 05:11
Головна » 2019 » Грудень » 12 » Майстер -клас «Приготування піци»
Майстер -клас «Приготування піци»

Хто з нас не любить піцу? Смачної, запашної, з сиром, що тягнеться,з ковбасою, мясом, грибами ? А для діток – це взагалі одна з найкращих страв, яку, якби можна було, кожен з них замовляв би на сніданок, обід та вечерю.

Діти старшої групи  ЗДО №23 «Розвивайко» (вих. Джеранова М.В, Камінська О.М.) відвідали  майстер-клас шеф -повара Дяченко В.В.  кафе «Могорич». Впродовж майстер-класу маленькі щасливчики отримали можливість поряд з професійним піцайолою власноруч виготовити смачну, апетитну піцу.

Малята завзято працювали над приготуванням тіста, начинки, спостерігали за процесом випікання. Під час  самостійного приготування діти дізналися таємничі  секрети виготовлення піци. Поповнили свої знання про сучасні професії у сфері обслуговування.

Діти отримали безліч  незабутніх вражень та найсмачнішу піцу.

Переглядів: 292 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0