Субота, 04.05.2024, 02:19
Головна » 2019 » Грудень » 12 » Осінній квест
Осінній квест

Сьогодні. 17 жовтня 2019 року у Графському парку  відбувся квест  дітей середньої групи ДНЗ №23 «Розвивайко». Незвичайний погляд на звичайні речі збуджує уяву дітей, створює добрий настрій, викликає безліч позитивних емоцій.

В парку  дітей чекало дуже багато сюрпризів , цікавих ігор та естафет.  А ще там вони зустріли господаря лісу – Лісовичка , який відкрив таємниці осіннього лісу. Дошкільнята залюбки бігали, стрибали, приймали участь  у конкурсах , які запропонував Лісовичок.

Осінні квести дуже подобаються  вихованцям ДНЗ №23 оскільки під час них  їх чекає багато цікавих вражень , вони приваблюють не тільки пізнавальною діяльністю, а є безцінним засобом фізичного виховання та активного відпочинку.

В квестах малюки загартовують свій організм, зміцнюють здоров’я, розвивають витривалість, силу та здобувають уміння орієнтуватися на місцевості , а також вчать помічати цікаве, нове та радіти красі довкілля.

Переглядів: 294 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0