П`ятниця, 10.05.2024, 02:21
Головна » 2021 » Серпень » 13 » Оздоровлення дітей
Оздоровлення дітей

Літо – час  для оздоровлення  та розваг. Вихователі ЗДО «Розвивайко» приділяють увагу оздоровленню та загартуванню дітей, щоб діти росли здоровими , веселими та бадьорими . Організовуючи такі види діяльності дбають про збереження фізичного та психічного здоров’я дітей. Влітку більшу частину часу педагоги проводять з дітьми  на свіжому повітрі, на майданчиках. Цієї чудової пори неможливо сидіти в чотирьох стінах. Дитина прагне повітря, сонця, прохолоди, води, що освіжає в спеку. Їй хочеться якомога більше гуляти серед чудової природи й активно рухатися – бігати, стрибати, лазити. Насолоджуючись літніми погожими днями вихователі закладу організовують  загартування повітрям, сонцем  та водою. Ці природні чинники задіюють помірковано, згідно основних  вимог  до загартувальних процедур. Діти отримують позитивні емоції та задоволення граючись  з водою, піском, в різні рухливі та спортивні  ігри. Особлива увага в літній період приділяється і харчуванню дітей. Збагачується раціон дітей за рахунок свіжих овочів, фрукті, зелені. Кожного дня  діти вживають соки та фрукти, свіжі овочі. Вихователі дотримуються питтєвого режиму, слідкують за перебуванням дітей у тіні. Загартування поліпшує обмін речовин, позитивно позначається на роботі дихальної, серцево-судинної систем, підвищує м’язів тонус. Крім того, воно підвищує провідність у нервових клітинах, що, в свою чергу, сприяє поліпшенню умов для розвитку мислення. Загартовуйтеся та будьте здорові!!!

Переглядів: 108 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0