Субота, 04.05.2024, 23:44
Головна » 2019 » Лютий » 5 » Парад Сніговиків
Парад Сніговиків

Минають погожі зимові дні,а разом з ними веселі забави зі снігом. Малята – дошкільнята завжди люблять цікаві та веселі завдання,які приваблюють яскравістю,естетичністю,новизною та загадковістю. Тому вихователь Будакова О.П зі своїми вихованцями вирішили створити Парад Сніговиків . Діти із задоволенням працювали у творчій студії образотворчої діяльності «Барвистий дивосвіт», де власноруч створювали сніговика, але вже не зі снігу,а із різних матеріалів. Бо кожен хотів взяти участь у параді Сніговиків . Так заняття перетворилося н а захопливу винахідницьку гру ,де діти отримали можливість експериментувати, знайти власний спосіб зображення за нетрадиційними техніками . Діти були зацікавлені своєю працею та отримали позитивні емоційні враження від своїх робіт. Майстер-клас подарував присутнім педагогам перлинки для педагогічної  творчості.

Переглядів: 315 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0