Неділя, 12.05.2024, 02:22

Вже пора настала спати,

Ти тихесенько лягай,

Спочивай і підростай!

Усі знають про користь сну і відпочинку  для здоров’я  людини, а особливо малечі. З метою нагадати   більше про важливість денного та нічного сну вихователь дитячого садочка «Розвивайко»   Хашаба Т.В., музичний керівник  Вакулік В.М. та інструктор з фізичного виховання Пузік С.О. організували для своїх вихованців цікаву, веселу  піжамну вечірку. Завітали на вечірку Фея Сну з Нічкою – Чарівничкою і подарували усім дітлахам чудові, казкові сни, а бешкетник  Безсонько веселив та розважав малюків. Усі  разом  танцювали, «полювали» на шкарпетки,  грали у веселі ігри  та влаштували світлове шоу з ліхтариками. І звичайно ж не обійшлося без традиційних боїв подушками.  Яскраві піжами, чудернацькі зачіски, кумедні конкурси і найближчі друзі – це все, що потрібно для super-party!!! Веселе дійство подарувало дітям безліч незабутніх вражень. Незважаючи на прохолодний весняний день  вечірка пройшла у теплій затишній атмосфері, наповненій усмішками та позитивними емоціями.  А після веселих  ігор та зарядки  на малечу чекав смачний сніданок: чай і солодощі.

Радіє  й сміється уся дітвора - піжамна вечірка пройшла на УРА!!

Переглядів: 261 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0