Понеділок, 29.04.2024, 04:11
Головна » 2019 » Червень » 12 » Розвага "У пошуках веселки"
Розвага "У пошуках веселки"

Розвага для дошкільнят «У пошуках веселки». Цікаво та весело проводять свій час дошкільнята в ДНЗ «Розвивайко». Сьогодні 12.06.19р вихователь Будакова О.П  запросила вихованців  у загадкову подорож Веселкою країною, де діти співали пісні про олівці – малювці, відгадували загадки про кольори, викладали веселку з різних атрибутів ( лего - конструктора, м’ячиків,стрічок, лічильних паличок) . Також у веселковій країні діти зустрілися з Акварелькою, яка запросила їх до себе в лабораторію. Діти з цікавістю змішували кольори, гралися з кольоровою  водичкою. Наостанок намалювали веселку на асфальті та фарбами на папері. Всі отримали позитивний настрій, та від Акварельки на згадку  медальки з Веселкою.  Життя неповторне, тож  цінуйте кожен день і кожну мить. Вихователь побажала, щоб воно у кожного було веселкове, чисте, бо людина приходить у світ для добра та щастя.

Переглядів: 272 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0