Неділя, 05.05.2024, 14:32
Головна » 2018 » Грудень » 11 » Спортивно-музична розвага «В Україні ми зростаємо, нашу армію вітаємо!!!»
Спортивно-музична розвага «В Україні ми зростаємо, нашу армію вітаємо!!!»

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил, який був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році.

У дитсадочку «Розвивайко» 06.12.18р відбулася  спортивно-музична розвага «В Україні ми зростаємо, нашу армію вітаємо!!!» для дітей старшого дошкільного віку. Цей захід  допомагає виховувати у дітей справжні патріотичні почуття до своєї батьківщини,повагу до  відважних воїнів, які мають сильний бойовий дух, незламну силу , які честю захищають мир,бережуть спокій у наших оселях,які завжди готові підставити сильне плече.

Діти прославляли свою рідну Україну у віршах, оспівували у піснях та таночках.   Хлопчики мали можливість показати свої фізичні здібності  у естафетних  іграх «Збережемо дружбу», «Хто найспритніший», «Цілься краще», «Надуй кульку»,  «Тягни бука». А дівчатка з радістю привітали хлопчиків  зі святом.

Тож , у цей святковий день  вітаємо всіх солдат,офіцерів,генералів української армії. Бажаємо мужнoсті, сил і здoрoв’я, дoбра у рoдинах. Бажаємо всім нам миру і спoкoю на нашій  українській землі.

Слава вам і слава Україні!!!

Переглядів: 303 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0