Понеділок, 29.04.2024, 09:01

Красивий, щедрий рідний край,
І мова наша- солов’їна.
Люби, шануй, оберігай
Наш край, що зветься Україна.

І. Січовик

У рамках тижня рідної  мови у ДНЗ №23 було проведено різноманітні  навчальні та  виховні заходи .У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство.

Діти слухали казки, розказували вірші, вивчали прислів’я про мову, виконували народні пісні. Для самих маленьких було показано лялькову виставу дітьми старшої групи «Рукавичка»(вихователь Ваврик І.Л.)

У старшій групі  проведено тематичне заняття   з рідної  мови  «Моя мова – калинова!» (вихователь Будакова О.П.)

Створила святковий настрій проведена літературно -музична розвага  « Мова рідна - слово рідне!» (муз. керівник Вакулік В.М.)

Для педагогів  був проведений майстер-клас вихователя Гладкої Т.Т  за технологією Л.Б.Фесюкової «Виховання казкою

Переглядів: 359 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0