П`ятниця, 03.05.2024, 23:04
Головна » 2019 » Грудень » 12 » Всесвітній день здорового харчування
Всесвітній день здорового харчування

Здорова дитина - щаслива родина. Саме від  здоровя наших дітей залежить  здоровя усієї нації в майбутньому.  Здоровя дітей - це перш за все їх харчування,  про яке повинні дбати ми - дорослі. Саме дорослі повинні виховати у дітей навички і культуру належного здорового харчування.

Сьогодні у ДНЗ «Розвивайко»  вихователі разом з батьками підготували та провели тематичний день здорового харчування «Щоб здоровими зростати - корисну їжу треба вживати». Це -  цікаві,  захоплюючі ранкові зустрічі «Осінь в гості прийшла - вітаміни принесла», бесіди «Хто, що їсть», «Корисна та шкідлива їжа», практичні заняття «Про здоров’я дбаємо - корисну їжу вживаємо»  та розваги  «Ми -родина вітамінів». Дошкільнята збагатили свій досвід через дослідницько-пошукову діяльність щодо корисних та шкідливих продуктів харчування, залюбки куштували смачні різноманітні салати, виготовлені з овочів та фруктів. Діти отримали позитивні враження від спілкування та задоволення від власноруч приготовлених вітамінних страв (печеної картоплі, вінегрету, морквяного соку та фруктового салату).

Здорове харчування -це не тільки гарне самопочуття, а й прагнення до здорового життя

Переглядів: 233 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0