Неділя, 05.05.2024, 18:54
Головна » 2015 » Листопад » 22 » Заняття з національно - патріотичного виховання
Заняття з національно - патріотичного виховання

У ДНЗ №23 протягом  тижня  з 16.11.15р -20.11.15р  проходили   заняття  національно – патріотичного  змісту.  Вихователі всіх груп ДНЗ повели дітей у найближчий, найрідніший світ маленького українця, який оточує дошкільнят. Діти раннього віку (вихователі Помазан С.М, Литовченко Л.М,Смага О.В.) побували у бабусі на гостині, де згадали бабусині потішки та допомогали «упоратися» з господарством. Діти середнього віку (вихователі Джеранова М.В, Хашаба Т.В.) також мали можливість допомогти бабусі методами народної математики справитися з заготівлею овочів на зиму та погодувати домашніх тварин, погратися в народні ігри та згадати народні прислів’я. Діти старшої групи (вихователь Турчин Ю.В.) подорожували стежками рідного міста. Зустріч з кориспондентом надихнула дітей розповідям про минуле Ніжина, діти згадували вірші,  легенди та визначні місця міста, де вони побували разом з вихователями. Проведені заходи для дітей, підготовлені вихователями ДНЗ №23 подарували дітлахам безліч емоції.

Переглядів: 878 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0