Субота, 11.05.2024, 12:07
Головна » 2021 » Лютий » 16 » Розвага до Стрітення
Розвага до Стрітення

15 лютого у ЗДО відбулася розвага «Зиму проводжаємо  - весну зустрічаємо» до свята Стрітення для середньої та старшої груп (вихователі Савіна А.І, Ваврик І.Л). Це одне із дванадцяти головних християнських свят. У народі вважається, що в цей день Зима зустрічається з Весною. В Україні свято Стрітення особливо шановане. Педагоги нашого закладу  продовжують знайомити малят з народними традиціями , прививають любов до України та національних звичаїв. Музичний керівник В. Вакулік та інструктор з фізичного виховання С. Пузік для дітей влаштували фольклорні ігри, народні забави з веснянками та обрядовими жайворонками. Наші малята із задоволенням приймали участь у святковому дійстві. Приходу Зимі раділи всі, бо кожен любить зимові ігри, розваги, а з ніжною красунею Весною діти залюбки водили хороводи, грали в ігри, танцювали, складали квіточки. Весна разом з дітлахами виготовила гарних жайворонків – народних символів, вісників весни. Саме із такими жайворонками до нас в Україну приходить Весна. Весела та грайлива розвага  подарувала дошкільнятам гарний настрій , задоволення та  фотографії на згадку.

Переглядів: 124 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0