Середа, 08.05.2024, 20:49
Головна » 2016 » Грудень » 01

01.12.16р в ДНЗ  в рамках акції «16 днів проти насильства» вихователь – методист разом із практичним психологом провели круглий стіл за участю педагогі»: "Сім'я і дитина без жорстокості та насильства". Жадько Ю.Г.,психолог, зазначила що проблема  насильства над дітьми є особливо гострою. Сьогодні діти зростають у складний час, коли життя людей зазнає стрімких змін і руйнуються стереотипи, коли норми, установлені моральні принципи зазнають тиску й негативного впливу. Жорстокість, насильство, брутальність дедалі більше нагадують про себе. Усе це не може викликати стурбованості та занепокоєння. Дослідження свідчать, що останнім часом значно збільшилася кількість дітей дошкільного віку з підвищеною тривожністю. Однією з основних причин такої негативної динаміки є жорстоке поводження з дітьми. Дитинство &md ... Читати далі »

Переглядів: 503 | Додав: dnznizhyn23 | Дата: 01.12.2016 | Коментарі (0)