Понеділок, 06.05.2024, 15:03
Головна » 2015 » Вересень » 29 » День миру
День миру
21 вересня – День миру. Цього дня у дитсадку було гамірно, адже всі діти неабияк готувалися до проведення мирної акції «Ми за мирне небо, нам війни не треба!»: малювали малюнки, виготовляли голубів миру, вдяглися в український національний одяг. Мир для дошкільнят починається з привітної посмішки, теплого та доброзичливого ставлення педагогів, відчуття безпеки та комфорту, яким вони щоденно оточені в дитсадку. Проведені вихователями тематичні заняття, розповідання дітьми віршів про мир, загальний флешмоб дружби об’єднав малюків у чудовому прагненні до доброти, вміння дружити, розуміти, підтримувати один одного. Символічні голуби миру , яких діти дарували перехожим були наповнені дитячими мріями про чисте, мирне небо , ясне сонце, бажання гратися, радіти, мати поряд і маму ,і тата..
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 527 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0