Понеділок, 06.05.2024, 14:59
Головна » 2015 » Вересень » 29 » День знань у дитячому садку
День знань у дитячому садку
01.09.15р. у дитячому садку №23 вихователі зустрічали радо своїх малят, які йшли святково вдягнені,у вишиванках. Для дітей було організоване свято з нагоди нового навчального року «Мандрівка до країни Чарівних Дзвіночків». Діти розповідали патріотичні вірші про символи України, велику країну Знань,виконували танок з прапором, різні інтелектуальні завдання та грали в ігри. На святі були присутні казкові герої Шапокляк та Незнайко,які разом з дітьми розв’язували завдання із Великої книги знань. Завідувач ДНЗ Василенко Л.В. подарувала дітям старшої та середньої групи ключики до Країни Знань, куди їх поведуть їхні вихователі. Після свята діти старшої групи привітали рідний дитсадок зі святом,прикрасивши його жовто – блакитними стрічками.
Переглядів: 598 | Додав: dnznizhyn23 | Рейтинг: 0.0/0