Понеділок, 06.05.2024, 04:28
Головна » 2016 » Жовтень » 06

27 вересня – Усесвітній День туризму. Сьогодні вихованці старших та середньої груп ДНЗ «Розвивайко» разом з вихователями та батьками із задоволенням ходили у турпохід до Графського парку. Дошкільнята вже багато знають про туризм, спорт та рух, який відіграє важливу роль у житті кожної людини .Адже, не тільки у дитсадку, але і в родинах дітей проходять турпоходи. Любі, батьки, не забувайте про активний відпочинок разом з вашими малюками, адже це так корисно та цікаво! Займаючись туризмом ваша родина матиме змогу більше часу проводити разом з дитиною, зміцнити родинні стосунки, навчити дитину бути витривалою, наполегливою, бережливо ставитися до довкілля.

Переглядів: 415 | Додав: dnznizhyn23 | Дата: 06.10.2016 | Коментарі (0)

22.09.16р  на передодні  Дня Дошкілля та батьківських зборів у молодших групах дитсадка відбулася посвята малюків у дошкільнята. На посвяті були присутні батьки дітей молодшої групи. Для малюків старші дошкільнята підготували музичні привітання: пісню «Ми маленькі дошкільнята», танок «Від Києва до Лубен», пісню «Кучерики», козацький танок.

Пролунали побажання від вихователів  для дітей та їх батьків жити у мирі, адже ми одна сім`я,наш садочок, ви і я!

Завідувач дошкільного закладу Василенко Людмила Василівна та діти старшої групи вручили малятам-дошкільнятам медалі.

Після посвяти відбулися збори для батьків

Переглядів: 463 | Додав: dnznizhyn23 | Дата: 06.10.2016 | Коментарі (0)

26.09.2016р діти старшої групи дитсадка «Розвивайко» (вихователь Джеранова М.В.) рамках тематичного тижня  «Мій древній Ніжин» вивчали історію рідного міста. Відвідали природничий відділ Ніжинського краєзнавчого музею. Маршрут до музею не оминув  і пам’ятники  видатних людей, які прославляли  місто Ніжин.

Переглядів: 392 | Додав: dnznizhyn23 | Дата: 06.10.2016 | Коментарі (0)

З 12.09-15.09 у рамках тематичного  тижня , до Дня 75-річниці визволення міста Ніжина  та виконання завдань національно-патріотичного виховання були проведені екскурсії з дітьми старшого віку(вихователь Джеранова М.В)до визначних місць та памятних знаків. Діти поповнили свої знання про історію свого міста, про його минуле.  Вшанували пам'ять відважних хоробрих, сміливих героїв , які дали нам щасливе майбутнє

Переглядів: 342 | Додав: dnznizhyn23 | Дата: 06.10.2016 | Коментарі (0)

07.09.2016р діти старшої(вих. Хашаба Т.В.) та середньої (вих. Будакова О.П.) груп поповнили свій багаж знань та уявлень про виготовлення мякої іграшки.

У нашому дитсадку вже не один рік поспіль  проходить екскурсія на  фабрику мякої іграшки п/п Копиця. Діти мають можливість дізнатися про пошиття іграшки, уяву про фабрику , обладнання, скільки людей працює над виготовленням іграшок. Ця екскурсія проведена в рамках тематичного тижня.

Разом з тим діти підготували музичний подарунок для працівників фабрики, адже були напередодні 15-річчя з дня відкриття цього чудового підприємства.

Переглядів: 615 | Додав: dnznizhyn23 | Дата: 06.10.2016 | Коментарі (0)

У дошкільному закладі №23 01.09.2016р відбулася  музично-спортивна розвага до Дня знань.(муз.керівник Нагорна І.В, фіз.інстр. Проваторова І.А.)

Діти середньої та старшої груп (вихователі Хашаба Т.В., Будакова О.П.) представляли свої групи , які вони відвідують. Казкові герої Незнайко та клоун розважили малюків цікавими іграми. Завідувач ДНЗ Василенко Л.В. побажала дітям цікавої та веселої подорожі по країні знань та вручила  чарівний ключ вихователю старшої групи Хашабі Т.В.

Переглядів: 355 | Додав: dnznizhyn23 | Дата: 06.10.2016 | Коментарі (0)