Понеділок, 06.05.2024, 12:14
Головна » 2016 » Жовтень » 12

12.10.16 р у нашому дитсадочку «Розвивайко» напередодні Святої Покрови, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України відбулося свято «Ми маленькі козачата». Свято Покрови Пресвятої Богородиці - свято християнське і для нас українців,національне. Воно символізує зв'язок поколінь,невмирущість героїчних традицій нашого народу. У  давнину свято Покрови було найважливішим для козаків. Цього дня відбувалася посвята малих козачат. Найбільшою цінністю для кожного козака була родина – мати,батько,хрещені батько й мати. Із великою повагою козаки ставилися до літніх людей. Тому діти середньої та старшої групи з батьками та вихователями готувалися до свята: готували українські костюми, вивчали пісні, вірші, таночки та прикрашали музичний зал. Хоч на дворі  вже  почалися осінні холодні дні, але маленьким козачатам було тепло і радісно від того, що в залі зібралися їхні татусі, дідусі, мами та бабусі. Діти вітал ... Читати далі »

Переглядів: 374 | Додав: dnznizhyn23 | Дата: 12.10.2016 | Коментарі (0)